Ogłoszenie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Wpisany przez Marcin Pachuta

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

dnia 1 września

9.00 -  Msza w kościele pw. NMP w Helenowie

10.00 - inauguracja w " Naszej szkole"

W tym dniu  autobus szkolny odjedzie z poszczególnych miejscowości w godzinach:
Zabród-     8:00
Bolechowo- 8:04
Bącznik-     8:10
Łęsko-       8:13
Stawno-      8:17
Tarnowiec-  8:20
Tarnówko-  8:23
Podańsko- 8:25

 

Odwóz po inauguracji roku szkolnego ok. godziny 11:30

 

Życzymy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Wpisany przez Marcin Pachuta

   

Z Orange wygraliśmy rower

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Wpisany przez Marcin Pachuta

Jedna ze stu nagród, w konkursie ogólnopolskim, ogłoszonym przez Orange, trafiła do naszej szkoły. Uczniowie z koła dziennikarskiego napisali krótki wierszyk, który tak spodobał się jurorom, że postanowili go nagrodzić.

- Bardzo się cieszymy, że ta nagroda trafiła właśnie do szkoły i że dzieci będą miały z tego dużo frajdy - mówią pracownicy salonu Orange przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Goleniowie.

Konkurs, w którym wzięli udział nasi uczniowie polegał na napisaniu wiersza, rymowanki lub hasła reklamowego, ale warunkiem było zawarcie trzech wyrazów: Orange, rower i przygoda.

W konkursie uczestniczyło 160 salonów z całej Polski. Wpłynęło wiele propozycji, a wśród nich rymowanka naszych młodych dziennikarzy, która okazała się jedną z najlepszych. W ten sposób dzisiaj rower dla naszych uczniów z salonu Orange odebrała pani dyrektor.

Wartość nagrody z podatkiem, to koszt 1555 złotych. Dzięki temu szkoła zyskała piąty jednoślad, na którym po wakacjach dzieci będą jeździły na wycieczki.

Poniżej prezentujemy zwycięską rymowankę:

Orange - to znak markowy.

Rower - pojazd jednośladowy.

A gdy się jedno do drugiego doda,

Gwarantowana super przygoda.

Red. BIGoS

   

Zapraszamy do nas

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Wpisany przez Marcin Pachuta

 

Zachęcamy Państwa do zainteresowania się naszą placówką i rozważeniem możliwości zapisania dziecka do naszej szkoły.


ZAPRASZAMY DO NAS.


Szkoła Podstawowa Nr 3 znajduje się w spokojnej okolicy, przy lesie na osiedlu Helenów.

Jesteśmy niewielką i bezpieczną szkołą( monitoring) z przyjazną , rodzinną atmosferą. Nasi uczniowie są nam bliscy i chętnie dzielą się z nami swoimi radościami i smutkami. Obce są nam problemy związane z papierosami, alkoholem i narkotykami.

W placówce naszej dbamy o wszechstronny rozwój dziecka. Zapewniamy całodzienną , bezpłatną opiekę świetlicy szkolnej, w której nasi uczniowie chętnie przebywają ze względu na jej niepowtarzalny klimat. Oferujemy tradycyjne gry stolikowe, różnego rodzaju, klocki, zabawki, układanki, gry zręcznościowe ( piłkarzyki, bilard) oraz do dyspozycji jest zręcznościowy tor przeszkód ze ścianką wspinaczkową, drabinkami i linami. W ofercie świetlicy mamy również dużo klocków miękkich, piankowych które nasi uczniowie uwielbiają. Dla tych którzy chcą się wyciszyć i odpocząć mamy wygodne fotele i sofy , miękki dywan oraz mnóstwo poduszek w kąciku telewizyjnym. Tam można obejrzeć program edukacyjny lub posłuchać muzyki. W pięknie urządzonej sali jadalnej można zjeść pyszny, tani obiad oraz odrobić zadanie domowe.

Sale lekcyjne są odnowione, bogato wyposażone i gustownie urządzone . Nasi nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje w kilku kierunkach. Są przyjaźnie nastawieni na potrzeby naszych wychowanków i zawsze chętni do współpracy.

Dla uczniów z trudnościami zapewniamy bezpłatną pomoc logopedyczną, terapeutyczną, korekcyjną, pedagogiczną.

Dajemy możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez udział w dodatkowych zajęciach językowych, komputerowych, muzycznych ( gra na flecie), ceramicznych ,witrażowych, sportowych, teatralnych.

Uczniowie posiadają indywidualne szafki szatniowe. Nasze łazienki są pachnące i zawsze czyste.